مرکز کاشت مو در شیراز - کلینیک آریان

کاشت مو شیراز  | بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز از نظر مردم | کلینیک آریان

کاشت مو شیراز در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است، کاشت مو ( Hair transplant ) در کلینیک آریان به روش Sut، Fut ،Fue ،Bht، Fit با قیمت های مناسب ارائه میشود. مرکز کاشت موی آریان به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز از نظر مردم، قیمت و هزینه مناسب و رضایت هر چه بیشتر و جلب نظر مردم شیراز را رکن اصلی خدمات کلینیک میداند .در ادامه به معرفی کلینیک آریان ،نحوه مشاوره و تعیین حدود هزینه کاشت مو ، انواع روشهای کاشت مو و بررسی مزایا و معایب تکنیک های کاشت و .. میپردازیم. با ما همراه باشید.


 


 کاشت مو شیراز

در این صفحه مطالبی پیرامون کاشت مو شیراز که توسط کلینیک کاشت مو آریان در شهر زیبای شیراز واقع در استان فارس انجام میشود برای شما بیان میکنیم.

سعی شده قیمت کاشت مو با در نظر گرفتن شرایط همواره مناسب تعیین شود.

انواع روش کاشت مو

در کلینیک کاشت مو آریان خدمات کاشت مو، ابرو و ریش متنوعی با روش های مختلف برای شما بسته به نیاز انجام میشود.
علت تنوع در روش های مختلف را میتوان عواملی چون بانک مو ، پوست و ... در نظر گرفت.

ادامه مقاله به معرفی روش های مختلف در کلینیک کاشت مو آریان به همراه قیمت و هزینه کاشت مو در شیراز میپردازیم.

  • کاشت مو به روش Sut
  • کاشت مو به روش Fut
  • کاشت مو به روش Fue

کاشت مو در شیراز به روش Sut

کاشت مو در شیراز به روش Sut  از روش های نوین و جدید پیوند طبیعی مو است که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال مردم شیراز و سایر نقاط جهان قرار گرفته است و در کلینیک آریان برای کاشت مو استفاده میشود.

در  روش اس یو تی  SUT دیگر خبری از بیهوشی، تیغ جراحی، برش و جای اسکار نیست و بر خلاف روش های قدیمی همچون fit و fut که دستی انجام میشدند؛ انجام کاشت مو به روش sut  توسط  بهترین دکتر کاشت مو در شیراز انجام میشود.

این موضوع باعث بالا رفتن دقت و ظرافت هنگام برداشت فولیکول مو شده است که احتمال از بین رفتن فولیکول مو را به صفر رسانده است.

تصاویر زیر :
کاشت مو 

کاشت مو در شیراز کلینیک آریان

 برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد sut که در کلینیک آریان استفاده میشود میتوانید اینجا کلیک کنید

کاشت مو در شیراز کلینیک آریان

این مطلب توسط بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز آریان کلینیک تهیه شده است.

👈 همین الان رایگان و آنلاین مشاوره شو 👉 

 

برداشت مو در کاشت مو به روش sut چند برابر شده است به طوری که میتوان گفت محدودیتی برای برداشت فولیکول مو وجود ندارد. خط رویش طبیعی،، تراکم بالای مو جلسات کمتر و کوتاه در روش کاشت مو sut  در کلینیک آریان از مزیت های بسیار مهم این روش محسوب میشود


قیمت کاشت مو در شیراز به روش sut 

با توجه به اینکه در کلینیک آریان قیمت کاشت مو در شیراز به روش sut با در نظر گرفتن شرایط هر شخص در شیراز متغیر است لطفا برای اطلاع از قیمت و مشاوره با پزشک کاشت مو از زاویه های مختلف سر خود عکس گرفته و به این شماره واتساپ 09353030801 ارسال نمایید


در ویدیو زیر نمونه ای از فیلم کاشت مو در شیراز را مشاهده میکنید. ↓


کاشت مو به روش Fut در شیراز

روش کاشت مو FUT در شیراز جزء اولین تکنیک های پیوند موی طبیعی در دنیا شناخته می شود. با اینکه روش fut روشی کلاسیک محسوب می شود ولی هنوز این روش در سرار دنیا به علت بازدهی بالا و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر روش ها طرفداران بسیاری دارد. 

مهم : در کلینیک آریان از این روش برای کاشت مو استفاده نمی‌شود

تصاویر زیر :
کاشت مو 

کاشت مو در شیراز کلینیک آریان

کاشت مو در شیراز کلینیک آریان

کاشت مو در شیراز

کاشت مو

 برداشت فولیکول مو در روش fut به صورت نواری از بانک مو که در این روش پشت سر متقاضی است، برداشته میشود ضخامت این نوار برداشته شده حدود 1 تا 2 سانت است و طول آن به 20 تا 25 سانتیمتر نیز میرسد. این نوار با برش های کوچک تبدیل به گرافت هایی برای پیوند مو میشوند که در مناطق مورد نیاز پیوند زده میشود.

 

 

 

مراحل کاشت مو FUT

روش کاشت مو fut در شیراز که توسط دکتر متخصص کاشت مو در کلینیک آریان انجام می شود موجب امکان کمترین صدمه به فولیکول مو میشود و بهترین نتیجه را از این روش کاشت مو دریافت خواهید

امکان پیوند تعداد بسیاری فولیکول مو در یک جلسه و ایجاد تراکم بسیار زیاد و پایداری پیوند برای کسانی که طاسی بالایی دارد از ویژگی های مثبت و مهم روش کاشت مو fut در کلینیک کاشت مو آریان است

خط اسکار در روش کاشت مو fut


قیمت کاشت مو در شیراز به روش fut

قیمت کاشت مو به روش fut به نسبت سایر روش های پیوند طبیعی هزینه کمتری دارد، به عنوان کاشت مو در شیراز شناخته میشود .با این حال با توجه به عواملی همچون الگوی ریزش، تعداد مورد نیاز گرافت برای پیوند و مواردی ازین دست میتواند در هزینه کاشت مو fut در کلینیک آریان تاثیر بگذارد.

در ویدیو زیر نحوه انجام کاشت مو را مشاهده میکنید. 

بدین منظور برای انجام مشاوره و اطلاع دقیق تر از قیمت کاشت مو عکس زاویای مختلف از سر خود را برای ما واتساپ کنید.


کاشت مو به روش FUE در شیراز

کاشت مو به روش Super FUE یا fue در شیراز از روش های جدید کاشت مو طبیعی است که شباهت هایی با روش کاشت fut دارد که برخی این روش را تکامل یافته fut میدانند با این تفاوت که برداشت کاشت مو در روش کاشت مو fue به نحوی است باعث ایجاد خط اسکار در پشت سر نمی شود.

در کلینیک کاشت مو آریان برای برداشت فولیکول مو در روش fue از پانچ ‌که یا دستی است و یا موتوری به صورت تکی یا واحد فولیکول مو را استخراج می کنند. این روش بسیار مناسب کسانی است که علاقه به موهای خیلی کوتاه دارند و همچنین کسانی که بعد از عمل باید سریع به حرفه خود برگردند. معمولا این روش به کسانی پیشنهاد می شود که تراکم موهاشان برای اهدا از بانک مو کم است و یا اینکه کشسانی پوست کمی در پشت سر خود دارند همچنین کسانی که پوست جمجمه نازکی نیز دارند.

مراحل کاشت مو fue


بهترین دکتر کاشت مو در شیراز

به علت متغیر بودن قیمت کاشت مو در شیراز با توجه به شرایط فردی هر شخص برای اطلاع دقیق از مراحل و نحوه اجرای عمل کاشت مو به روش FUE در کلینیک آریان و دریافت مشاوره از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز عکس زوایای مختلف سر خود را به واتساپ شماره زیر ارسال کنید:

متقاضی محترم کاشت مو

  • به منظور دریافت مشاوره ی دقیق لازم است عکس های خود را از زاویه های مناسب تهیه و ارسال فرمایید .
  • عکس های ارسالی شما فقط توسط پزشک متخصص بررسی و نتیجه ی ان برای شما ارسال خواهد گردبد 
  • به دلیل اینکه برای بسیاری از متقاضیان امکان مشاوره ی حضوری وجود ندارد از عکس ها به عنوان جایگزین معاینه استفاده میشود اگرچه هیچگاه اطلاعات دریافت شده از عکس با معاینه ی حضوری قابل مقایسه نیست 
  • چنانچه پس از ارسال پاسخ هنوز سوالی برایتان باقی ماند میتوانید تماس بگیرید.
  • در صورت تمایل به دریافت خدمات میتوانید اسم و شماره تماس را ارسال فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

برای مشاوره میتوانید به واتس اپ ما پیام دهید

 0935 30 30 801

0917 254 28 84

زوایای کاشت مو

شماره تماس : 07136491604- 07136491605

آدرس : شیراز - ستارخان نبش -کوچه 9 - ساختمان آریان

جهت ارتباط از طریق روبیکا میتوانید با این شماره اقدام فرمایید

0917 254 28 84


کاشت ابرو در شیراز

اگر جزء آن کسانی هستید که به دنبال راه حلی برای داشتن دوباره ابروهای طبیعی، پرپشت و کشیده همچون گذشته هستید راه حل دائمی آن کاشت ابرو در شیراز توسط بهترین دکتر های متخصص کلینیک آریان است. ت

کنیک ها و روش های کاشت ابرو در شیراز همانند پیوند مو طبیعی است البته باید توجه داشت که به علت حساس تر بودن شرایط کاشت ابرو بسیار نیاز به دقت و مهارت بالا است و مراجعه به کلینیکی که به صورت تخصصی این عمل را انجام می دهد بسیار در نتیجه کاشت ابرو مهم است.

کاشت ابرو شیراز در کلینیک آریان توسط یک تیم متخصص و مجرب پزشکی انجام می شود که میتوانید از بازدهی بالای کاشت ابرو در شیراز بهره مند شوید.

کاشت ابرو در شیراز


کاشت ریش در شیراز

جدای ازین که داشتن محاسن پرپشت آقایان یا همان ریش و سبیل در فرهنگ ما جزء زیبایی های مردان محسوب میشود حتی در زمان هایی همانند این چند سال اخیر ریش سبیل پرپشت و بلند از مد های جهانی محسوب میشود، همچنین بعضی از استایل های صورت آقایان با ریش و سبیل جذاب تر و زیبا است و در زاویه دهی به صورت مردان نقش مهمی دارد. اما ریزش و کم پشتی ریش و سبیل در بعضی مردان  به دلایل مختلفی همچون مسائل ژنتیکی، جراحات و .. باعث محروم ماندن ازین زیبایی هستند

بدین رو یکی از خدماتی که در مراکز کاشت مو شیراز ارائه میشود کاشت ریش و سبیل است؛ در کلینیک کاشت مو آریان نیز کاشت ریش و سبیل در شیراز زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه برای آقایان انجام میشود.

کاشت ریش در شیراز


بهترین کاشت مو شیراز

اولین و مهمترین مرحله برای یک کاشت موی صحیح و اصولی در بهترین کاشت مو شیراز مشاوره صحیح است.مشاوره کلید موفقیت و فرصتی برای پزشک و بیمار است که در مورد نتایج کاشت مو و انتظارات منطقی صحبت شود تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

در یک جلسه مشاوره علمی ابتدا باید دلیل ریزش مو بررسی شود . چنانچه احتمال دارد که ریزش مو جنبه ارثی نداشته باشد و دلایل دیگری مانند اختلالات هورمونی ،کم خونی،بیماری های پوستی و ... عامل ریزش مو باشند، باید آزمایشات لازم به جهت تشخیص علت آنها داده شود و اگر تشخیص داده شد که درمان از طریق پیوند مو باید انجام گیرد باید با توجه به کیفیت بانک مو و تناسب آن با ناحیه طاسی نتیجه احتمالی عمل برای بیمار توضیح داده شود . چنانچه بیمار انتظارات غیر منطقی از عمل پیوند داشته باشد باید او را کاملا آگاه کرد و در غیر اینصورت ممکن است از نتیجه عمل راضی نگردد .

مزایای کاشت مو

محدوده انجام کاشت مو برای بیمار مشخص گردد چنانچه در ناحیه برداشت و کاشت موها بیماری اگزما یا آکنه وجود دارد لازم است قبل از انجام کاشت بیمار کاملا درمان شود، عدم توجه به بیماری های پوستی نتیجه کاشت را بسیار ضعیف و بعضا موجب ایجاد عفونت می شود.                 

موها به طور طبیعی بصورت تکی از پوست سر خارج نمی شوند بلکه به شکل واحد های فولیکولی هستند که ممکن است مجموع یک تا چهار فولیکول مو به همراه عروق خونی اطراف، اعصاب، غدد چربی و... باشند که این مجموعه را گرافت می گوییم.

هرچه تراکم موها بیشتر باشد به این معنی است که در یک گرافت مقدار بیشتری فولیکول مو کنار هم قرار گرفته اند ، در یک فرد عادی معمولا بیشتر از 10 تا حداکثر 16 هزار تار مو قابل برداشت و کاشت نمی باشد. و ادعای کاشت بیشتر از این تعداد حتی در افرادی که بانک موی بسیار خوبی داشته باشند غیر واقعی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کاشت مو در شیراز و مشاوره با ما در تماس باشید

 


مزایای کاشت مو در کلینیک آریان - شیراز

از مزایای مهم کاشت مو در کلینیک آریان این است که این روش یک راه حل دائمی برای طاسی مو در قسمت سر، ابرو، ریش و سبیل است و نیاز به تمدید چند باره و صرف هزینه برای هر ترمیم نیست. از طرفی روش های موقت ظاهری مصنوعی به شخص میدهند در صورتی که با کاشت مو طبیعی برای سر و صورت، شما از ظاهری طبیعی بهره مند خواهید شد.

بعد گذراندن دوران نقاهت کاشت مو، ابرو و یا ریش در کلینیک آریان رشد مو های کاشته شده مثل موی طبیعی است و رنگ مو نیز چون از بانک موی خود متقاضی گرفته شده است با باقی مو ها هماهنگ و یک رنگ است 

کلینیک کاشت مو آریان

روش های کاشت مو راه حل خوبی برای ریزش مو با الگوی های مردانه است که درصد بالایی از مردان دچار این نوع الگوی ریزش مو میشوند.

از دیگر مزایای مهم بهترین کاشت مو در شیراز کلینیک آریان؛ خط رویش موی طبیعی است که بسیار در ظاهر طبیعی مو ها تاثیر گذار است

بازدهی بالا در روش های کاشت مو طبیعی در کلینیک آریان از ویژگی های مثبت عمل کاشت مو در این مجموعه است.

سعی میکنیم در کلینیک آریان یک کاشت مو ارزان در شیراز برای شما انجام دهیم.


موارد مهم قبل و بعد از کاشت مو

توصیه های قبل از عمل کاشت مو :

1- یک هفته قبل از کاشت مو از مصرف داروهایی که برای رقیق شدن غلظت خون هستند باید قطع شوند دارو هایی مانند ویتامین E یا آسپرین همچنین از خوردن خواراکی هایی مثل جینسینگ و سیر قبل از کاشت مو پرهیز کنید

2- ضمنا برای عدم مصرف داروهایی مثل وارفارین، پلاویکس و یا  آسپرین حتما با پزشک خود مشورت کنید.

3- استراحت و خواب کافی در شب قبل از عمل بسیار مهم است. همچنین در صبح روز عمل خوردن صبحانه کامل خورده فراموش نشود.

4- مصرفت نوشیدنی های الکلی  دو روز قبل از عمل باید متوقف شود وگرنه خونریزی در زمان کاشت افزایش می یابد.

5- استحمام در صبح روز عمل و پوشیدن پیراهنی که از جلو با دکمه بسته می شود بسیار توصیه می شود.

توصیه های قبل و بعد کاشت مو

توصیه های بعد از عمل کاشت مو 

بسته به اینکه جراحی پیوند مو به چه روشی انجام گرفته باشد مراقبت های پس از آن متفاوت است اما بعضی مراقبت ها شامل کلیه روش ها می شود .

1-آنتی بیوتیک خوراکی تا یک هفته بعد از عمل باید مرتب استفاده شود .

2-ناحیه برداشت مو لازم است بعد از روز اول تا یک هفته مرتب با شامپوی ملایم شستشو شود و روی آن پماد ترمیم کننده استفاده گردد.

3-ناحیه کاشت مو در جلوی سر تا سه روز نیازی به شستشو ندارد و پس از آن در روزهای چهار الی ششم بعد از کاشت روزی یکبار با اسپری آب و شامپو بدون کشیدن دست شستشو شود .

4-روز هفتم بعد از کاشت مو لازم است شستشوی کامل انجام شود . برای این کار باید کف شامپو را به مدت یک ساعت در روی ناحیه کاشت قرار داد تا لخته های خون کاملا نرم شوند و پس از آن زیر دوش با آب ولرم با کشیدن دست به آرامی شستشو شوند تا تمامی پوسته ها از ناحیه کاشت شده برداشته شوند .


در نهایت توصیه میکنیم جهت کسب اطلاعات مفید در باب این موضوع مقاله   شستشو و مراقبت های بعد از کاشت مو   را حتما مطالعه بفرمایید

بانک مو

5-بعد از شستشوی کامل سر و برداشته شدن پوسته ها از ناحیه کاشت بر حسب عادت هر فرد ممکن است روزانه یا یک روز در میان سر را شستشو دهد .

6-برای انجام ورزش و فعالیت های بدنی بعد از یک هفته ممانعت خاصی وجود ندارد و برخی توصیه ها مبنی بر پرهیز از فعالیت ها ورزشی تا چند ماه غیر علمی و بی پایه است .

7-چنانچه لازم است به دلایل شغلی ساعت های طولانی در معرض آفتاب باشید پس از شستشوی کامل می توانید از کلاه استفاده کنید .

8-استفاده از مولتی ویتامین های دارای زینک و ویتامین های گروه B تا چند ماه بعد از کاشت در رشد موها موثر است .


بیشتر بدانیم
آیا استفاده از کلاه بعد از کاشت مو ضرر دارد؟


روش های مختلف جراحی

(FUT (Folliculated unit transplant کاشـت مـو به روش برداشت جراحی از پشت سر.

(FUE  (Follicular unit extraction کاشـــت مـــــو به روش برداشـت فولیکــول از پشـت سر.

Comb  ترکیب هر دو روش فوق و یا (SAFE  (Surgically advanced follicular extraction  شناختـــه
می شوند.


بانک مو چیست

بانک مو اصطلاحا به ناحیه ای گفته می شود که در آنجا موهای با کیفیت و ضخیم و قابل برداشت وجود دارند .

بانک مو

خط رویش :

خطی است که کاشت مو از آنجا آغاز می شود . یکی از نکات بسیار مهم در پیوند مو طراحی خط رویش است . طراحی خط رویش بیشتر از آنکه به یک روش محاسباتی نیاز داشته باشد نیاز به سلیقه و تجربه دارد . فردی که طراحی را انجام می دهد باید بتواند تصور کند که پس از رویش موها ظاهر فرد چطور خواهد بود . اغلب بیماران تصورمی کنند که خط رویش آنها باید شبیه خط رویش 10-15 سال قبل آنها باشد در صورتی که این نوع طراحی ظاهر بسیار غیر طبیعی به فرد خواهد داد و طراحی خط رویش باید به گونه ای باشد که علاوه بر متناسب بودن با بانک مو ظاهر حدالامکان طبیعی تری به فرد دهد .

خط رویش مو

در طراحی خط رویش و کاشت مو در این ناحیه باید نکات بسیار زیادی در نظر گرفته تا ظاهر طبیعی به موها داده شود که ذکر تمام جزئیات از حوصله بحث ما خارج است و بسیارند افرادی که علی رغم ایجاد تراکم در خط رویش ظاهر آنها پس از رشد موها به دلیل عدم رعایت نکات لازم بسیار غیر طبیعی و نازیباست .


معمولا بعد از انجام کاشت مو ممکن است نواحی کاشته شده کمی کم پشت به نظر برسد یکی از راهکارهای پوشاندن سفیدی این نواحی انجام اسکالپ برای کف سر می باشد .


لطفا برای مشاوره کاشت مو از زاویه های مختلف سر خود عکس گرفته و به این شماره واتساپ کنید:  

برای مشاوره میتوانید به واتس اپ ما پیام دهید

زوایای کاشت مو

جهت ارتباط از طریق روبیکا میتوانید با این شماره اقدام فرمایید

0917 254 28 84

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید


حسینی
1403/02/25

بسیار عالی بود فقط اینکه برای خانم ها هم انجام میشه؟

مشاور سایت
1403/02/25

سلام ممنون از لطفتون. بله کاشت مو برای خانم ها در کلینیک آریان انجام میشه. لطفا عکس هاتون رو به شماره واتس اپ کلینیک ارسال کنید: 09353030801

حمیدرضاحسین علیزاده
1403/02/11

سلام جثارتا برای کاشت موی سر ازموهای پاهم استفاده میشه کردیاخیر

مشاور سایت
1403/02/11

سلام. موهای این نواحی ضعیف هستند و امکان ماندگاری آن ها پس از کاشت بسایر کم است. برداشت مو از این نواحی در کلینیک آریان انجام نمی شود.

علیرضا خردمند
1403/01/18

کیفیت کاشت مو در کلینیک آریان عالی است. همچنین برخورد شایسته تکنسین ها و کارکنان محترم کلینیک و نظم و انضباط و آرامش در کلینیک آریان، این کلینیک را از سایر کلینیک ها متمایز نموده است.

جمشیدی
1403/01/03

باسلام توضیحات بسیار عالی و کامل فقط اگر امکانش هست درج قیمت

مشاور سایت
1403/01/03

ممنون از توجهتون. هزینه کاشت مو با توجه به منطقه طاسی برای هر فرد متفاوت میباشد. برای مشاوره دقیق لطفا از جهات مختلف سرتون عکس تهیه کنید و به شماره واتساپ زیر ارسال کنید: 09353030801

سجاد جلیلیان
1402/12/26

باسلام وعرض ادب وخداقوت به تمامی پرسنل عزیز و دکتر بزرگوار از کردستان میخوام برا اول برج ۲ نوبت میخوام فقط جلوسرم کم پشت هست لطفا راهنماییم کنید

مشاور سایت
1402/12/26

سلام جناب جلیلیان لطفا به این شماره واتساپ پیام بدید تا راهنماییتون کنیم. 09353030801

احمدی ام
1402/12/16

پیام دادم تو واتساب خاموش بودش میخواستم مشاوره بیگرم کاشت مو انجام بدم

مشاور سایت
1402/12/16

سلام وقتتون بخیر. حتما پیامتون رو بررسی میکنیم.🌹

بهزاد حسنوند
1402/11/20

سپاس فراوان از توضیحات جامع وخوبتون شیراز با صفا وایران دوست ارزومند دیدارتون برای کاشت موهام هستم

مشاور سایت
1402/11/20

سلام مشتاق حضورتان هستیم.🌹

عباس
1402/11/19

سلام وقت رزروی برا ۲۷یا ۲۸ اسفند دارید خدمت برسیم

مشاور سایت
1402/11/19

سلام لطفا با شماره های زیر در تماس باشید. 07136491604 09353030801

حمیدرضا خلجی
1402/11/17

با سلام برای کاشت مشاوره میخاستم

مشاور سایت
1402/11/17

سلام. لطفا برای مشاوره رایگان و دقیق عکس های سر خودتون رو به شماره واتساپ 09353030801 ارسال کنید. یا با همین شماره تماس بگیرید.

ایمان
1402/10/29

سلام از بجنورد تماس میگیرم جهت کاشت موی سر

مشاور سایت
1402/10/29

سلام. لطفا برای مشاوره رایگان و دقیق عکس های سر خودتون رو به شماره واتساپ 09353030801 ارسال کنید. یا با همین شماره تماس بگیرید.

محمد علی پیریائی
1402/10/19

سلام.وقت بخیر.از تهران جهت کاشت مو .09361537538

وحید
1402/10/08

عالیییییبیییببب

مشاور سایت
1402/10/08

🌹🙏

مجید دجلانی
1402/10/02

سلام ممنون از راهنمایی شما عزیزان نسبت به مردم عزیز

مشاور سایت
1402/10/02

خواهش میکنم. ممنون از توجهتون💕

علی نقی پور
1402/09/14

ممنون

مشاور سایت
1402/09/14

خواهش میکنم🙏

امین ال ناصر
1402/08/19

سلام من از تهران مزاحم میشم خواستم کار کاشت انجام بدم ۰۹۱۰۷۷۱۱۵۴۸

مشاور سایت
1402/08/19

با سلام کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

ابراهیمی
1402/08/19

سلام خسته نباشید معلومات ده بار کاشت مو میخواهم

مشاور سایت
1402/08/19

با سلام لطفا با شماره های زیر در ارتباط باشید: تلفن ثابت: 07136491604 09353030801 واتساپ 09172542884 روبیکا

محسن استخری
1402/08/11

مطالب خوب ومفید بود باتشکر از شما

مشاور سایت
1402/08/11

با سلام ممنون از نظر مثبتتون.

شهریار یوسفی
1402/06/26

عالیه

مشاور سایت
1402/06/26

ممنون از لطف شما.

عبدالعلی
1402/04/22

قیمت کشت مو

مشاور سایت
1402/04/22

هزینه کاشت مو با توجه به افراد متغیر است برای مشاوره و اطلاع از هزینه ها با شماره های کارشناسان کلنیک آریان که در سایت قرار داده ایم تماس بگیرید.

حواد
1402/03/29

سلام شما روش میکروگرافت هم انجام میدید ؟؟

اشکان جلالی
1402/02/16

آیامیتوان برای کاشت موی سر،ازموهای بدن استفاده کرد؟ موهای بدن شامل:سینه-دست وبازو-کتف و...؟

مشاور سایت
1402/02/16

بله، در جراحی کاشت موی سر با روش BHT از فولیکول موی سینه و گردن استفاده میشه

حسین عرب
1401/12/24

لطفا در خصوص هزینه اگه امکانش هست بفرمایید چقدر میشه

مشاور سایت
1401/12/24

هزینه جراحی کاشت مو بستگی به روش کاشت، میزان گرافت های مورد نیاز هر بیمار و عوامل دیگری دارد، برای راهنمایی بیشتر مشاوره با شماره های مشاورین ما تماس بگیرید

اکبر قینده سوده
1401/12/19

جهت ترمیم مو مشاوره میخواستم با تشکر

مشاور سایت
1401/12/19

با شماره های مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایتون کنند

مهدی جاسمی
1401/10/25

سلام خسته نباشید خواستم بپرسم قیمت چقدره راهنمایی کنید ممنون

مشاور سایت
1401/10/25

قیمت جراحی کاشت مو بسته به روش کاشت، میزان گرافت های مورد نیاز هر بیمار و عوامل دیگری متفاوت است، برای راهنمایی بهتر و دقیق تر با شماره های مشاورین ما تماس بگیرید

همتی
1401/10/24

سلام من ساختمان اریا مو کاشتم خیلی رازیم دست پنچش درد نکنه دکتر خانم بلاغی

مشاور سایت
1401/10/24

خیلی خوشحالیم که از انجام کاشت مو در کلینیک آریان رضایت داشتید 🌺🙏

حمید
1401/09/28

قیمت

مشاور سایت
1401/09/28

هزینه جراحی کاشت مو بستگی به روش عمل، تعداد گرافت های مورد نیاز و عواملی ازین دست داره برای اطلاع دقیق از قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید تا کامل و دقیق راهنماییتون کنند🌺🙏

مجید
1401/09/03

مدت زمان عمل وقیمت ان

مشاور سایت
1401/09/03

این موارد به روش عمل کاشت مو و تعداد گرافت های مورد نیاز بستگی داره برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید🙏

عالم
1401/08/17

کاشت کاملن طبیعی است یا خیر منظورم طبیعی واقعی ؟

مشاور سایت
1401/08/17

در کلینیک کاشت موی آریان کاشت مو کاملا طبیعی هست گرافت های مو که از بانک موی بیمار گرفته میشود و خط رویش مو کاملا طبیعی است برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید🙏

مهدی
1401/08/10

سلام من ۲۴ سالمه آبا میتونم کاشت مو انجام بدم ؟

مشاور سایت
1401/08/10

برای جراحی کاشت مو بهتر از سنین 27 سال به بالا انجام شود تا الگوی ریزش مو و همچنین وضعیت بانک در فرد تثبیت بشود

اصغر راستی
1401/06/26

سلام واقعا دست مریضی توضیحات خیلی عالی بود و خواستم اگه امکان داره برای من هم وقت رزرو کنید ‌.بنده از تهران تماس میگیریم

مشاور سایت
1401/06/26

ممنون بابت نظرتون🙏 برای رزرو وقت با مشاورین ما تماس بگیرید

بهرام بالایی
1401/05/29

من اصفهان هستم برای کی وقت دارید؟ چون من ماموریت زیادی به شیراز می آیم اگر داخل ماموریتم باشد بهتر است

حمیدخاکیان
1401/03/31

قیمت کاشت مو

صادق وادربیگی
1401/03/20

سلام درخواست کاشت مو در نواحی جلوی سر و کف سر رو بدون درد و عوارض دارم ممنون میشم کمکم کنید

مهدی
1401/02/22

سلام ایا برای کاشت مو پوست ناحیه دهنده و گیرنده رو برمیدارن یا عمل جراحی از روی پوست انجام میشه

سیامک
1400/08/12

عالی بود خدمات کلینیک آریان فوق العاده ورفتار پرسنل بسیار دوستانه وروند خدمات بی نظیر

مشاور سایت
1400/08/12

خیلی خوشحالیم که از خدمات کلینیک آریان رضایت داشتید 🌺🙏

محمد فرهمند
1400/04/05

من ساکن تهران هستم اینجا مو کاشتم ولی راضی نیستم مخصوصا پشت سرم میخوام عکس بفرستم براتون و هزینه کاشت را بهم بگید با تشکر

مشاور سایت
1400/04/05

عکس ها رو طبق الگو واتس آپ کنید تا هزینه کاشت خدمت شما اعلام شود

بهروز مولودی
1400/02/24

با سلام من بهروز مولودی متولد 1359ساکن شهرستان دهگلان کردستان مولایی بسیار پر چرب وزبر دارم. بالاهای سرم هشتاد درصد ریزش کرده و پشت سرم به طور نود درصد مانده

مشاور سایت
1400/02/24

برای مشاوره و بررسی بیشتر تصاویر سر خود را برای ما از طریق واتس اپ ارسال کنید.

محمد صفری
1400/02/17

با سلام میخواستم بدونم قیمت کاشت ریش چند میشه

مشاور سایت
1400/02/17

برای دریافت اخرین قیمت کاشت ریش با ما در تماس باشید یا به واتس تصاویر صورت خود را ارسال کنید.ممنون