کاشت ریش و سبیل - شیراز

کاشت ریش و سبیل در شیراز | قیمت  و انوار روش کاشت ریش

یکی از روش های زیبا سازی چهره برای آقایان کاشت ریش و سبیل می باشد.تکنیک کاشت ریش در شیراز با کاشت ابرو تقریبا یکسان است و در صورت انجام کاشت ریش استاندارد نتایج خوبی ایجاد خواهد شد


مقدمه

یکی از روش های زیبا سازی چهره برای آقایان کاشت ریش و سبیل می باشد که باعث می‌ شود ریش ها تراکم بیشتر داشته و حالت بهتری پیدا کند. البته این روش امروزه با دستگاه های خاص و پیشرفته انجام می گردد که گرافت ها را جدا کرده و پس از دسته بندی با ظرافت بسیار بالا در محل تعیین شده قرار می دهد.

معمولا بسیاری از آقایان از کم مویی صورت رنج می برند و این مشکل را برای آن ها می‌ تواند آزار دهنده باشد و همواره به دنبال راه درمانی هستند. امروزه داشتن ریش و سبیل پرپشت به عنوان یک فاکتور زیبایی برای آقایان به شمار می رود. و بسیاری از آقایان ترجیح می دهند با کاشت ریش و سبیل چهره زیبا و به روز داشته باشند. البته ممکن است بسیاری از افراد ترجیح دهند که تنها کاشتن ریش را داشته باشند اما این کار نیز به روش‌ های متفاوتی انجام می ‌شود. 


کاشت ریش و سبیل چیست؟ 

یکی از بهترین راه هایی که برای پوشش دادن قسمت های خالی صورت آقایان که به دلایل مختلف ایجاد شده است مثلاً بروز زخم یا سوختگی، کاشت ریش و سبیل است، که با رشد دوباره موها در این نواحی باعث می شود زیبایی به چهره این افراد باز گردد. البته یک نکته بسیار مهم آن است که در هنگام کاشت موهای زنده در این نواحی پزشک باید مطمئن باشد که خون رسانی در این قسمت از پوست وجود دارد که با یک معاینه ساده مشخص می گردد‌.

در واقع می‌ توان گفت کاشت ریش و سبیل با استفاده از گرافت هایی که در بانک موی سر موجود است انجام می‌ شود. و پزشکان با روش های پیشرفته این گرافت ها را استخراج کرده و در قسمت های مختلف صورت پیوند می زنند. 

به طور کلی می‌ توان گفت کاشت ریش همانند کاشت مو انجام می‌ شود. البته برای کاشت ریش و سبیل پزشک باید گرافت ها را با زاویه بسیار دقیق و ظریف پیوند دهد تا ریش ها به صورت منظم رشد کند. 


کاشت ریش در شیراز چگونه انجام می شود؟ 

افرادی که می‌ خواهند کاشت ریش و سبیل در شیراز داشته باشند ترجیح می دهند اطلاعاتی در مورد نحوه کاشت مو به دست آورند. همان طور که در قسمت بالا گفته شد برای انجام این کار از بانک موی سر فرد استفاده می‌ شود. به طور کلی کاشت ریش در شیراز در چند مرحله اصلی انجام می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد. 

  • برداشت گرافت ها از ناحیه بانک مو

برای برداشتن گرافت ها از ناحیه بانک مو از روش ‌ها و تکنیک‌ های مختلفی استفاده می شود که در گذشته یک برش نواری شکل کوچک از بانک مو را جدا کرده و از گرافت های موجود بر روی آن استفاده می‌ کرده اند. اما امروز از روش های پیشرفته تر و دستگاه های مدرنی که بدون هیچ گونه خونریزی می باشند برای این کار استفاده می‌ کنند. 

  • تفکیک سازی گرافت ها

یکی دیگر از مهم ترین مراحل کاشت ریش و سبیل جداسازی و تفکیک سازی گرافت ها می باشد که این تفکیک سازی بر اساس ضخامت و همچنین نوع موها انجام می گردد. البته برای انجام این کار یک تیم زبده و حرفه‌ ای نیاز است که بتواند گرافت های سالم را در زیر میکروسکوپ جدا کند این کار نیز بسته به نوع برداشت گرافت ها متفاوت می باشد. 

  • طراحی ریش و سبیل

در مرحله سوم کاشت ریش و سبیل قسمتی که قرار است ریش و سبیل به آن پیوند داده شود طراحی می گردد. در واقع می توان گفت این طراحی با توجه به نظر شخص انجام می شود. 

  • ایجاد شکاف های مناسب جهت پیوند

یکی از حساس ترین مراحل کاشت ریش در شیراز ایجاد شکاف های ای ظریف در محل گیرنده پیوند می باشد که باید تراکم بسیار بالایی داشته باشد. یکی از مهم ترین مواردی که تاثیر فوق العاده ای در این کاشت دارد و نتیجه نهایی عمل را بهتر خواهد کرد، نحوه ایجاد شکاف های زاویه شکاف ها و همچنین عمق آن می باشد. علاوه بر تمام این موارد ظرافتی که شکاف های ایجاد شده دارند می‌ تواند تاثیر عالی در عمل داشته باشد. هر چه شکاف های ایجاد شده ظریف تر باشند بنابراین می توان تراکم بیشتری ایجاد کرد. 

  • کاشت گرافت های تفکیک شده

در مرحله بعدی از کاشت ریش و سبیل، در محل پیوند که قبلا طراحی شده است و شکاف های مورد نیاز ایجاد گشته گرافت های تفکیک شده بر اساس نوع و ضخامت کاشت می شوند. 
دقت داشته باشید پزشکی که انتخاب می کنید باید حتماً تجربه و مهارت کافی برای این کار را داشته باشد تا هیچ گونه آسیبی به ریشه موها وارد نشود و در زاویه مناسب قرار بگیرند. زیرا اگر ریشه موهای کاشته شده دچار آسیب دیدگی گردد امکان رشد نخواهد داشت. بنابراین کار بیهوده ایی انجام شده است.

یکی از بهترین مزیت هایی که کاشت ریش در شیراز دارد آن است که این کار به صورت تیمی انجام می‌شود و به همین دلیل سرعت عمل کار بسیار بالا رفته و باعث می‌ شود کاشت در یک روز انجام گردد.

بیشتر بدانید کاشت مو


روش کاشت ریش و سبیل

روش های مختلف کاشت ریش و سبیل عبارتند از

  • کاشت ریش و سبیل به روش FIT 

این روش که از قدیمی ترین روش های کاشت ریش و سبیل می ‌باشد و امروز دیگر استفاده نمی‌ شود روش FIT می باشد که با استفاده از پانچ های دستی صورت می‌ گیرد. 

  • کاشت ریش و سبیل به روش FUE

در این روش برای برداشت گرافت ها از دستگاه FUT که برقی است استفاده می شود و این دستگاه از سرعت و ظرافت بسیار خاصی برای کاشت برخوردار می باشد. 

  • کاشت ریش و سبیل با تکنیک S.FUE یا سوپر FUE

این نوع کاشت ها پیشرفته تر می باشند و با استفاده از دستگاه‌ های خاصی علاوه بر برداشتن گرافت ها، آن ها را پس از کات کردن و تفکیک سازی، دسته بندی می کند. همچنین در سریع ترین زمان ممکن گرافیت ها را در شکاف های ایجاد شده قرار می دهد.


قیمت کاشت ریش در شیراز

در واقع می‌ توان گفت قیمت کاشت ریش در شیراز به فاکتورهای مختلفی مانند میزان تراکم مورد نیاز، روش کاشت، تعرفه کلینیک و همچنین مهارت پزشک بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با کلینیک تماس بگیرید
 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید