اطلاعات پزشکی، گردشگری سفر به ایران

اطلاعات پزشکی، گردشگری سفر به ایران

کلینیک آریان،طی چندین سال گذشته، مفتخر به فعالیت در حوزه ی توریسم درمانی( گردشگری سلامت )، به صورت جامع و وسیع بوده است. به این صورت که فرآیند پزشکی به صورت کامل از تشخیص تا درمان را در برمیگیرد.


هماهنگی سفر به ایران، درمان و بازگشت به کشور مبدا:

کلینیک آریان،طی چندین سال گذشته، مفتخر به فعالیت در حوزه ی توریسم درمانی( گردشگری سلامت )، به صورت جامع و وسیع  بوده است. به این صورت که فرآیند پزشکی به صورت کامل از تشخیص تا درمان را در برمیگیرد.

 از این رو شما عزیزان با مراجعه به سایت معتبر کلینیک آریان و ارتباط با مسئول IPD از طریق تلفن یا واتساپ و یا تلگرام به صورت آنلاین،به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی، پاسخ تمام سوالات پزشکی-گردشگری خود را دریافت می کنید.

 

روند کامل درمان و اقامتی خود را به شرح ذیل می توانید به ما بسپارید:

خدمات پزشکی /درمانی:

با در اختیار گذاشتن مدارک پزشکی خود به کارشناس بین المللی کلینیک آریان ( از طریق ایمیل/واتساپ/تلگرام) می توانید مشاوره رایگان بگیرید. در صورت نیاز سوابق پزشکی شما با متخصصان و پزشکان حوزه مربوطه مطرح می گردد و پس از ارزیابی های همه جانبه ، به شرح درمان در کوتاه ترین زمان به شما اطلاع داده می شود.

در صورت تمایل، برای مراجعه حضوری به کلینیک آریان یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود.

 شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود با کارشناسان گردشگری کلینیک آریان برای ویزا و اقامت، تمهیدات سفر خود را در نظر بگیرید.

هنگام مراجعه به کلینیک آریان در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی ضمن خوش آمد گویی، به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا روند خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در این مرکز تسریع یابد.

زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. کلینیک آریان همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع بخشد، بدون آن که خللی در کیفیت خدمات وارد شود. بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در کلینیک آریان زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است.

 

پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود.

پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.

 

 

 

خدمات اقامتی/گردشگری:

 

دیگر نگران ویزا/بلیط/هتل برای سفر درمانی خود نباشید. با در اختیار گذاشتن مدارک لازم و تاریخ سفر خود به کارشناس بخش بین المللی ، در کوتاهترین زمان، ملزومات خدمات مسافرتی ( ویزا/بلیط/هتل )، طبق تاریخ مقرر، انجام می گردد.

چنانچه علاقه مند به تورهای کوتاه گردشگری باشید، کلینیک آریان این فرصت را برای شما در بخش گردشگری فراهم می سازد. شیرازگردی/ایرانگردی و آشنایی با فرهنگ این مرز و بوم از لذت های سفر شما می تواند باشد. همراهان مریض می توانند،با تیم گردشگری ما اوقات فراغت خود را برای زیارت یا سیاحت بپردازند.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید